У коледжі відзначили річницю від дня народження великого педагога В. О. Сухомлинського.

Творча спадщина одного з найвідоміших педагогів-гуманістів XX століття Василя Олександровича Сухомлинського останнім часом привертає підвищену увагу науковців-дослідників, учителів-практиків, журналістів-публіцистів, батьків, студентів, всіх тих, хто небайдужий до проблем освіти. І це зрозуміло, адже реформування національної системи освіти потребує творчого  застосування педагогічного досвіду, який   пройшов випробування часом, критикою чиновників від освіти, дозволяє досягти успіху як учителю-початківцю, так і майстру.

З  метою вивчення та популяризації педагогічних ідей «учителя учителів» та з нагоди його Дня народження в Сарненському педагогічному коледжі РДГУ були оформленні інформаційні стенди «Роздуми В.О.Сухомлинського про школу та вчителя».  Наведені висловлювання педагога,  стали темою для написання педагогічних есе,  визначення професійного кредо майбутніх учителів.

В цей день студенти груп А-41 та А-43 реалізували ще одну  ідею педагога - провели заняття з основ педагогічної майстерності на природі.  Живо та емоційно звучали з вуст майбутніх педагогів казки про  найважливіші людські цінності: дружбу, материнську любов, турботу про природу та ін.. Така робота допомогла студентам   вдосконалити техніку побудови розповіді.  Адже їм потрібно було не лише переповісти зміст казки, але й дати власну оцінку вчинкам героїв, переконати присутніх у необхідності дотримання певної моральної норми.

Також  28 вересня стартував   конкурс «Кращий конспект уроку/виховного заходу на тему: «Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського в практику сучасного вчителя». Участь у ньому дозволяє поглибити знання  студентів про життя, педагогічну та літературну діяльність педагога-гуманіста, удосконалити навички з конструювання навчального/виховного заняття.

Проведені заходи   дозволили   студентам  упевнитися в тому, що основою вчительської  професії є любов до дітей, до людей.

Початкова освіта

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель з початкової освіти
Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

Дошкільна освіта

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вихователь з дошкільної освіти
Іспити: українська мова (диктант), біологія (тести)

Фізична культура

на базі 9 класів 
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель фізичної культури 
Іспити: творчий конкурс, українська мова (диктант).

Трудове навчання

на базі 9 класів
(термін навчання – 3 роки 10 місяців)
Кваліфікація:
вчитель технологій, 
вчитель інформатики в початкових класах

Іспити: українська мова (диктант), математика (тести).

 34502
Україна
Рівненська область
м.Сарни
вул.Ковельська,16
   тел./факс: +38 (03655) 3-40-60
E-mail: 
http://sttc-rv.com